Schedule for Friday, April 23, 2018

Baseball
Belfast at Erskine Academy, 4 p.m.
Brunswick at Lincoln Academy, 4 p.m.
Camden Hills at Oceanside, 4 p.m.
Carrabec/Madison at Hall-Dale, 4 p.m.
Cony at Gardiner, 4 p.m.
Edward Little at Lewiston, 4 p.m.
Greenville at Central, 4:30 p.m.
Lake Region at Fryeburg Academy, 4 p.m.
Lawrence at Nokomis, 4 p.m.
Lisbon at Boothbay, 4 p.m.
Mattanawcook Academy at George Stevens, 4:30 p.m.
MCI at Maranacook, 4 p.m.
Medomak Valley at Leavitt, 4 p.m.
Messalonskee at Winslow, 4 p.m.
Morse at Mt. Ararat, 4:15 p.m.
Mountain Valley at Winthrop, 4 p.m.
Mt. Blue at Waterville, 4 p.m.
Oak Hill at Spruce Mountain, 4 p.m.
Old Orchard Beach at Buckfield, 4 p.m.
Orono at Dexter, 4:30 p.m.
Poland at Sacopee Valley, 4 p.m.
Telstar at Mt. Abram, 4:30 p.m.
Wiscasset at Monmouth Academy, 4 p.m.

Softball
Belfast at Erskine Academy, 4 p.m.
Brunswick at Lincoln Academy, 4 p.m.
Camden Hills at Oceanside, 4 p.m.
Cony at Gardiner, 4 p.m.
Edward Little at Lewiston, 4 p.m.
Greenville at Central, 4:30 p.m.
Lake Region at Fryeburg Academy, 4 p.m.
Lawrence at Nokomis, 4 p.m.
Lisbon at Carrabec, 4 p.m.
Madison at Hall-Dale, 4 p.m.
Mattanawcook Academy at George Stevens, 4:30 p.m.
MCI at Maranacook, 4 p.m.
Medomak Valley at Leavitt, 4 p.m.
Messalonskee at Winslow, 4 p.m.
Morse at Mt. Ararat, 4:15 p.m.
Mountain Valley at Winthrop, 4 p.m.
Mt. Blue at Waterville, 4 p.m.
Oak Hill at Spruce Mountain, 4 p.m.
Old Orchard Beach at Buckfield, 4 p.m.
Orono at Dexter, 4:30 p.m.
Poland at Sacopee Valley, 4 p.m.
Telstar at Mt. Abram, 4:30 p.m.
Traip Academy at Gray-New Gloucester, 4 p.m.
Vinalhaven/North Haven at Forest Hills, 1 p.m.
Wiscasset at Monmouth Academy, 4 p.m.

Boys' Lacrosse
John Bapst at Oak Hill, 4 p.m.
Lincoln Academy at Morse, 5 p.m.
Scarborough at Brunswick, 6:30 p.m.

Boys' Tennis
Brunswick at Mt. Ararat, 4 p.m.
Dexter at Piscataquis, 4 p.m.
Edward Little at Cony, 4 p.m.
Hampden Academy at Camden Hills, 3:30 p.m.
Maranacook at Gardiner, 4 p.m.
MCI at Medomak Valley, 4 p.m.
Morse at Lincoln Academy, 4 p.m.
Mt. Blue at Lewiston, 4 p.m.
Oceanside at Belfast, 4 p.m.
Skowhegan at Bangor, 4 p.m.
St. Dominic at Yarmouth, 4 p.m.
Waterville at Erskine Academy, 4 p.m.
Winslow at Brewer, 4 p.m.

Girls' Tennis
Bangor at Skowhegan, 4 p.m.
Belfast at Oceanside, 4 p.m.
Brewer at Winslow, 4 p.m.
Cony at Edward Little, 4 p.m.
Dexter at Piscataquis, 4 p.m.
Erskine Academy at Waterville, 4 p.m.
Gardiner at Maranacook, 4 p.m.
Hampden Academy at Camden Hills, 3:30 p.m.
Lewiston at Mt. Blue, 4 p.m.
Lincoln Academy at Morse, 4 p.m.
Medomak Valley at MCI, 4 p.m.
Mt. Ararat at Messalonskee, 4 p.m.
Oxford Hills at Brunswick, 4 p.m.
Yarmouth at St. Dominic, 4 p.m.

Complete High School sports scores and schedules, click here!